Oprava bytu od nuly v nové budově

Koupě bytu v nových budovách je životně důležitým cílem a dokonce i snem mnoha a mnoha. Vylepšené plánování vám umožní maximalizovat vaši představivost a vytvořit opravdová mistrovská díla. Vynikající pracovní komunikace vám umožní provádět opravy co nejrychleji a používat levné materiály. Budete první obyvatel, takže nemusíte poškrábat staré tapety ze zdí nebo dlaždice z podlahy.
Budete moci provést opravu z čistého listu pro sebe, s plným ohledem na vaše estetické preference. Povrchy podlah, stěn, stropů v nových budovách budou naprosto rovnocenné, to znamená, že nejenže nebudete ztrácet čas a peníze na vyrovnání, ale můžete si vybrat naprosto jakékoli ošetření.

Téměř všechny byty během dodávky domů na život nejsou vůbec vhodné. Proto musí být opravné práce velké. Stejně jako v každém jiném případě musí opravy začít podrobným a konkrétním plánem. Opravy často selhávají a materiály ztracené kvůli skutečnosti, že si lidé zpočátku nepředstavovali, co přesně chtějí přijít.

Obsah
  1. Plán papíru
  2. První přípravná fáze
  3. Druhá etapa - dokončovací práce
  4. Oprava škůdců

Papírový plán

Nejjednodušší způsob jak provést kvalitativní opravu je začít s vizualizací. Lze to provést na počítači pomocí speciálního programu, ale můžete jej nakreslit ručně. Je třeba to udělatnakreslit každou místnost, znázornit, kde bude stát nábytek, kde budou viset lustry, stojany, stojací lampy a další lampy a stát. Neměli byste ucpat prostor nadbytečnými předměty. Moderní design je náchylnější k chytrému a funkčnímu minimalismu.

Mělo by být stanoveno, že přibližně 2 roky po převodu dojde ke konečnému smrštění domu. Protostojí za to začít jednoduchou opravous použitím levných materiálů. Po 2 letech života v bytě můžete udělat kvalitní, "čistou" opravu, a je to dobré, protože do té doby již budete mít potřebné zkušenosti jak v designu, tak i v úpravě. Kromě toho během tohoto období bylo možné nalézt následující detaily osvětlení, které nebyly viditelné u vchodu. Zde budete schopni uspořádat prostor co nejvýše s pomocí různých přípravků.

První přípravná fáze

Jak již bylo zmíněno, všechny plochy v nových budovách jsou obvykle naprosto rovnocenné. Ale ještě před jejich zpracováním je lepší zkontrolovat pomocí úrovně.

Dále byste měli pečlivě prozkoumat zapojení a umístění zásuvek, které by samozřejmě měly odpovídat zamýšlenému umístění nábytku. Také vysílání v nových budovách by mělo být v pořádku, a pokud je to nutné, musí se z patice pohybovat nebo opravovat uspořádání nábytku. Pokud je umístění elektroinstalace kategoricky nepříjemné, můžete udělat nový chov. Kabely mohou být položeny pod lešením pod podlahou nebo pod stropem pod napětím nebo zavěšeným stropem.

Následuje kontrola instalatérské práce, její kvalita adobré služby. Před dokončovací prací musí být veškeré instalatérské práce v dobrém stavu a koupelna musí být spolehlivě vodotěsná.

Drážky dveří lze zúžit nebo rozšířit. Možná, že v jedné nebo více místnostech budete chtít, aby se namísto dveří oblouk. Vstupní dveře musí být ihned nahrazeny spolehlivým.

Je také nezbytné kontrolovat kvalitu okenních bloků a svahů. Pokud jsou praskliny a dutiny, měly by být vyplněny speciální pěnou. Nové budovy obvykle instalují vysoce kvalitní plastová okna, takže v extrémně vzácných případech je nutná kontrola oken.

Tato fáze dokonćuje přípravu vśeobecného odhadu.

Musím říci, že pokud jste obdrželi nějaké vady v bytě, máte právo požadovat od developera jejich likvidaci. Při převzetí bytu se obvykle vyplňuje kontrolní seznam , kde jsou zjištěny zjištěné závady.Pokud nedostatky, které jste tam nenapsali, pak zaplatíte za jejich odstranění. Pokud je inspekční dopis podepsán zástupcem zhotovitele, máte během zaručené doby plné právo požadovat odstranění zjištěných nedostatků.

Druhá etapa - dokončovací práce

\ t

Aby bylaoprava rychlá a co nejpřesnější , měly by být všechny práce provedeny:

  • - Od nejvzdálenějšího bodu k předním dveřím;
  • - Nejvíce špinavé práce jsou nejčistší;
  • - v technických prostorách obytných místností;
  • - Nahoru dolů.

Pro dočasné zpracování zdí existují pouze 2přiměřené možnosti. Je to tapeta a malba. Drahé vinylové nebo textilní tapety v procesu smrštění budou prasklé. Pro podlahu je pouze jedna, naprosto alternativní možnost. Ano, není to tak krásné jako laminát nebo parkety, ale můžete si je koupit po domovní smrštění. Koupelna může být vyložena s plastovou dlažbou nebo pastelově s omyvatelnou tapetou.

Oprava škůdců

\ t

Pokud uplynula stanovená doba, ale nejsou zde žádné praskliny, je nutné oslovit developera. Podle zákona je povinen informovat nájemce o úbytku. Pokud se tak nestane, máte právo požadovat tyto informace. Můžete také kontaktovat některou z organizací specializujících se na stavební odbornost.

Při opravách je nejodpovědnějším pozemkem lázeň a toaleta. Zde je nutné pečlivě prohlédnout vodovodní potrubí, vytvořit potěr s hydroizolací a umístit dlaždice všude.

Je-li dům cihlový, stěny se při smršťování mohou ohnout a potřebují omítku.

Když jsou všechny povrchy sladěny s dokonalostí a stav vodovodního a vodovodního potrubí je uveden do ideálu, můžete navrhnout design, koupit krásné a drahé dokončovací materiály, nábytek a příslušenství, osídlit a novomanžele.